Je bent hier: ..
Home » Voeding » Recept Cacao-kokos balletjes
Lekker als snack, tussendoor, bij de koffie/thee of bij een high tea, zoals ik afgelopen weekend had bij een babyshower! Deze balletjes kunnen eigenlijk altijd. Want ze zijn gewoon heel erg lekker! 😉
Ingrediënten
Voor zo’n 20 balletjes van 2-3 cm doorsnede:
150 gram Iraanse dadels (of Medjoul) gewogen zonder pit
50 gram walnoten
1 theelepel chiazaad
1 ruime eetlepel rauwe cacaopoeder
1 eetlepel kokosrasp
extra kokosrasp voor om de balletjes heen
Zo maak je ze
Doe alle ingrediënten bij elkaar in een keukenmachine. Hou de extra kokosrasp apart.
Hak en mix de ingrediënten totdat je de stukjes noten en dadels klein genoeg vindt.
Strooi de extra kokos in een bakje.
Draai het mengsel tussen je handen tot balletjes en rol ze door de kokos.
In de koelkast kun je ze een week bewaren.
Eet smakelijk!
Kan je niet genoeg krijgen van balletjes zoals deze? Probeer dan ook eens mijn citroen-kokos balletjes!
Heb jij deze balletjes al eens geprobeerd? Laat mij weten wat je ervan vindt.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.